Kupon kodu ve indirim kodu nedir?

Kuponvitrini.com Sıkça Sorulan Sorular

İnternetten satış yapan alışveriş siteleri (Gittigidiyor.com, ciceksepeti.com, markafoni.com vb.) belli aralıklarla indirim kampanyaları düzenlerler. Düzenledikleri kampanyalar bazen tüm sitede yayınlanan ürünler için bazen de belirli kategorideki yada bir ürün için geçerli olur. Alışveriş sitesi düzenlemiş olduğu tüm bu kampanyalardan müşterilerinin faydalanması için harf-rakam, sadece rakam, sadece harf yada kelimeden oluşan bir indirim kuponu yayınlar. Müşteri yayınlanan bu kupon kodunu sitenin belirlemiş olduğu şartlar çerçevesinde kullanırsa kampanya için belirlemiş olduğu oranda ürünü indirimli satın alacaktır. Ya da hesabına sonraki alışverişinde kullanmak üzere hediye çeki tanımlar.

Sitemizde yayınladığımız kupon kodlarından yararlanmak için “KODU GÖSTER” butonuna tıklayınız. Tıklamanızla birlikte kupon kodunuz görünecek aynı zamanda bilgisayarınızın hafızasına kopyalanacaktır. “KODU GÖSTER” butonuna tıklamanızla birlikte aynı zamanda web tarayıcınızın diğer sekmesinde ilgili alışveriş sitesinin sayfası açılacaktır. Açılan sayfadan alışverişinizi yapıp ürününüzü sepetinize ekleyiniz. Sepetinize gidiniz. Ya sepetiniz sayfanızda yada ödeme sayfanızda “İndirim kodunuzu giriniz”, “Kampanya kodunuzu giriniz”, “Kupon kodunuzu giriniz” vb. şeklinde bir ibare ve boş bir kutucuk göreceksiniz. Oraya sitemizden otomatik kopyalamış olduğunuz kupon kodunuzu yapıştırdıktan sonra “Uygula”, “Kullan” vb. gibi bir butona tıkladığınızda kazandığınız indirim alışveriş toplamınızdan düşecektir. Böylelikle alışverişinizi kupon kodu kullanarak alışveriş sitesinin belirlemiş olduğu oranda indirimli gerçekleştireceksiniz.

Sitemize üyelik formunu doldurarak ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

Sitemize yakında bireysel kullanıcı ve firmalarında indirim kuponu ekleyebilmesine olanak sağlayan bir sistem eklenecektir.